SMSy Bożonarodzeniowe, SMSy wigilijne

Zbliżają się Święta a Ty nadal nie masz pomysłu na życzenia dla bliskich i znajomych? Chcesz powiedzieć im coś więcej, aniżeli „Wesołych Świąt”? A może chciałbyś zaskoczyć ich życzeniami „z przypałem” lub poprzez te kilka słów wyrazić to to czujesz? Jeśli tak, nasza strona Smsy.tja.pl jest właśnie dla Ciebie!

Przygotowaliśmy ją właśnie dla takich osób jak Ty – którzy nie chcą ograniczać się do kilku wyświechtanych słów. Wiemy, że nie każdy z nas jest poetą i pisarzem – często stworzenie własnych, ciekawych i poruszających życzeń (w dodatku rymowanych!) nie jest proste. Dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór życzeń, wśród których znajdują się teksty dowcipne, romantyczne, religijne itd.

Jeśli któryś z naszych tekstów spodoba Ci się, możesz wysłać życzenia bożonarodzeniowe sms-em bezpłatnie na wybrany numer, opublikować w mediach społecznościowych (FB, Twitter, Google +), wydrukować a nawet – pobrać go w postaci kodu QR.

Korzystając z naszego serwisu, nie narażasz się na żadne opłaty. Możesz wysłać do wybranych przez siebie numerów nawet pięć darmowych wiadomości w ciągu jednej doby! Jeśli Twój znajomy jest osobą nowoczesną – wyślij mu życzenia świąteczne poprzez kod OR. Pobranie kodu również nic nie kosztuje – wygenerowany kod wystarczy zapisać i wysłać znajomemu.

Chcesz dowiedzieć się, jakie życzenia na Boże narodzenie najbardziej podobają się innym użytkownikom? Nic prostszego – zobacz jak je oceniają inni. Każde z życzeń można dowolnie oceniać a sumaryczne wyniki zobaczą inni użytkownicy.

Nie chcesz tracić czasu na wyszukiwanie odpowiednich życzeń? Nic prostszego! Na naszej stronie znajdziesz szereg filtrów, za pomocą których dobierzesz odpowiednie dla Ciebie parametry wyszukiwania. Przykładowo, jeśli szukasz krótkich i zwięzłych życzeń wystarczy, że w menu „Długość SMSa” zaznaczysz opcję „Krótkie do 100” a system sam wyszuka preferowane przez Ciebie teksty życzeń. Nasz filtr umożliwi Ci również wyszukanie życzeń po uwzględnieniu ich popularności w serwisie. Po zaznaczeniu przykładowej opcji „Najlepsze”, strona wyświetli życzenia od najwyżej do najniżej ocenianych.
SMSy online: 6
All online: 749
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.0882s, odsłon: , 14:59:36