Noworoczne i Sylwestrowe smsy2
61 Znaki(ów)
Lubi 0 osób
Odsmażony: ponad rok temu
Autor: admin


Nowy Rok może być zaliczony do najważniejszych okazji do świętowania. W końcu w tym momencie każdy z nas chce po prostu dobrze się bawić, powspominać odchodzący akurat rok i podejść z jak najlepszą energią do tego nowego.

Jest to również doskonała okazja do tego, aby złożyć komuś bliskiemu życzenia i okazać w taki sposób swoją pamięć. W tym wyjątkowym dniu bardzo lubimy życzyć sobie nawzajem samych sukcesów oraz powodzenia w nadchodzącym roku; często jest to po prostu wyraz dobrego wychowania, w innych wypadkach chcemy, aby nowy rok rzeczywiście był jak najlepszy dla bliskiej nam osoby. Takie życzenia powinny oczywiście być ciekawe i dobrze napisane, abyśmy zawsze mogli komuś sprawić za ich pomocą faktycznie wiele radości.

Czytaj więcej ...
Na poniższej podstronie Smsy.tja.pl zamieściliśmy bogaty zbiór życzeń SMS-owych na taką właśnie okazję, wśród których absolutnie każdy znajdzie dla siebie odpowiednie smsy noworoczne. Życzenia są bardzo zróżnicowane – przygotowaliśmy zarówno rzeczy napisane w nieco bardziej oficjalnym tonie które można wysłać chociażby do szefa czy dalszego znajomego, jak i takie, które doskonale sprawdzą się jako SMS noworoczny do kogoś naprawdę już bliskiego.

Samo korzystanie ze strony jest bardzo łatwe, a ponadto każdy użytkownik może wykorzystać dostępne na niej życzenia na wiele różnych sposobów. Najważniejsza jest rzecz jasna możliwość szybkiego wysłania ich SMS-em pod wskazany numer; na starcie otrzymujemy tu 5 darmowych SMS-ów noworocznych dziennie. Jeśli chcemy je wysłać w inny sposób, to za pomocą serwisu można umieścić je na dowolnym portalu społecznościowym – Facebooku, Google+ lub Twitterze. Zarejestrowani użytkownicy mogą również dodawać poszczególne życzenia do swoich ulubionych i wykorzystać je w innym momencie. Serdecznie zapraszamy każdego do bliższego zapoznania się z przygotowanym przez nas zbiorem życzeń; jesteśmy pewni, że w każdej sytuacji znajdziecie wśród nich coś idealnego. Takie życzenia na pewno będą stanowiły doskonałe urozmaicenie uroczystości noworocznych i pozwolą każdemu z nas na sprawienie drugiej osobie niemałej radości!
SMSy online: 10
All online: 637
Zalogowanych: 0
Hurtowe kopiowanie treści zabronione
Gen: 0.087s, odsłon: , 16:18:37